Fotovoltaické střídače

Co jsou fotovoltaické střídače?

Fotovoltaické střídače (měniče napětí) zajišťují přeměnu stejnosměrného proudu, který vyrobí fotovoltaické panely, na proud střídavý předepsaných parametrů (230 V / 400 V, 50 Hz) pro dodávku do distribuční sítě.

 

fotovoltaické Střídače v naší nabídce:

fotovoltaické Střídače Fronius IG

střídače Fronius IG

Fotovoltaické střídače řady Fronius IG jsou kompaktní, velmi výkonné, vysoce spolehlivé a snadno ovladatelné. Tyto fotovoltaické střídače jsou vyráběny v různých typech pro každou velikost zařízení a lze je podle požadavků neomezeně kombinovat. Fotovoltaické střídače Fronius IG disponují promyšleným procesorovým ovládáním, které ve spojení s výkonným vysokofrekvenčním transformátorem využije u všech typů střídačů maximum získané energie.

 

fotovoltaické Střídače Fronius IG Plus

střídače Fronius IG Plus

Fotovoltaické střídače Fronius IG Plus představují novou generaci úspěšné koncepce fotovoltaika. Tyto fotovoltaické střídače představují první zařízení pro všechny podmínky, jsou velice spolehlivé a garantují dlouhodobě maximální výtěžnost.

 

Fotovoltaické Střídače Fronius IG TL

střídače Fronius IG TL

Tyto beztransformátorové fotovoltaické střídače jsou unikátní standardizovaným monitoringem systému, který zajišťuje maximální výnosy i do budoucna. Představují ideální řešení pro systém od rodinného domu až po zemědělské nebo obchodní instalace.

K dispozici od začátku roku 2010.

Admin

16. 2. 2010 14:55